تلفن کلین روم

تلفن­های کلین روم

شرکت اتاق تمیز بهار واردکننده تلفن­های کلین رومی با قابلیت نصب روی ساندویچ پانل و ارتباط داخلی می­باشد.

اینترلاک

مشخصات اینترلاک

با عنایت به استانداردهای موجود در صنعت اتاق تمیز بهار در ارتباط با تغییر کلاس تمیزی هوا و همچنین اینترلاک بودن درب­ها، شرکت بهار بیش از یک دهه، مفتخر به طراحی سیستم اینترلاک، مطابق با مشخصات زیر می­باشد:

سیستم اعلام حریق

امروزه از سیستم­های اعلام حریق به طور گسترده در ساختمان­ها و اماکن مسکونی و صنعتی استفاده می­شود تا خسارت­های ناشی از حریق را به حداقل برسانند و همچنین برای اطلاع دادن به ساکنین ساختمان در مواقع بروز حریق از این سیستم­ها استفاده می­شود تا حدالامکان از تلفات جانی جلوگیری شود. برای تشخیص حریق از اثرات سه گانه آن یعنی دود و حرارت و شعله استفاده می­شود. به طور کلی سیستم­های اعلام حریق در دو نوع آنالوگ و آدرس پذیر (Addressable ) ساخته شده اند.

شرکت اتاق تمیز بهار، با توجه به اهمیت بالای این سیستم و خسارات ناشی از آن طراحی خود را بر اساس استانداردهای روز دنیا مانند استانداردهای روز دنیا مانند استانداردهای NFPA, BS,DIN انجام داده و کارفرما را در زمینه نگهداری و تعمیر آموزش خواهد داد.

مشخصات کنترل و مانیتورینگ

مشخصات کنترل و مانتیتورینگ

سامانه کنترل مانیتورینگ ادوات کنترلی و اعلام گرفتگی فیلترها

  • استفاده از اینورتر جهت تنظیم دور موتور فن به صورت دستی یا اتوماتیک
  • کنترل و مانیتورینگ دما توسط کنترلر و شیر کنترل به همراه محرک موتوری خواهد بود.
  • سیستم اعلام گرفتگی فیلترهای هواساز به کمک سنسور اختلاف فشار هوا (DPS)

دوربین های مداربسته

با توجه به الزام سیستم­های حفاظتی در کلین روم شرکت اتاق تمیز بهار با سابقه فراوان در این زمینه و نیز تجهیزات شبکه توانسته با ارائه طیف وسیعی از محصولات با کیفیت برتر و آموزش تخصصی محصولات تبدیل به یکی از شرکت­های معتبر گردد.

گیج عقربه ای فشار

گیج عقربه­ای فشار

جهت اندازه گیری فشار لحظه ای در محیط های اتاق تمیز مورد استفاده قرار می­گیرد. گیج­های عقربه­ای فشار (مگنهلیک گیج) این شرکت از برند Dwyer می­باشد و با کاور و پراپ استیل مناسب جهت نصب در اتاق تمیز می­باشد.

چراغ­های روشنایی


مقدمه

چراغ­های روشنایی شرکت صنایع اتاق تمیز بهار با طراحی مناسب جهت استفاده در فضاهای اتاق تمیز (دارویی، بیمارستانی و بیولوژیک و صنعتی) عرضه می­گردد و برای نصب روی سقف کاذب و ساندیویچ پانل با ضخامت­های مختلف (Thick50mm    150mm) مناسب می­باشد. ویژگی مهم آن نصب سریع و آسان و بدنه مقاوم (Walkable)، و درجه حفاظت آن IP65 از سمت پایین می­باشد.

چهارمين نمایشگاه ایران فارما، دارو و صنایع وابسته
2 تا 4 مهرماه 1397
مصلي تهران

اطلاعات تماس دفتر مرکزی و کارخانه

  info(@) baharcleanroom.com
  56417180-56417178-56419556
  www.baharcleanroom.com
  شهرک صنعتی پرند، میدان توسعه، بلوار گلستان شرقی، خیابان فروزان، خیابان گل آرا، بلوک D112