register

درباره ما

شرکت صنایع اتاق تمیز بهار، با بهره ­مندی از کادر مجرب در زمینه مشاوره، طراحی، ساخت، نصب و تست اتاق­ های تمیز و تجهیزات آزمایشگاهی، جهت صنایع مختلف اعم از دارویی، غذایی، الکترونیک، مراکز کامپیوتری، صنایع خودروسازی، اتاق ­های عمل بیمارستان­ها و کلیه واحدهایی که به نوعی به محیط کنترل شده در مقابل ذرات معلق در هوا، حرارت، رطوبت، فشار، نور و غیره و همچنین تجهیزات آزمایشگاهی نیاز دارند، مشغول فعالیت می باشد.

شرکت صنایع اتاق تمیز بهار به­ طور تخصصی در زمینه صنعت اتاق تمیز (Clean Room) از سال 1382 فعال بوده و با شناخت دقیق از حساسیت و کیفیت و استاندارهای اتاق تمیز برای صنایع مختلف، اعم از دارویی و غیره، عوامل مورد نیاز جهت طراحی، ساخت و اجرا را در اختیار دارد. این شرکت با پشتوانه تجربه علمی و عملی کادر تخصصی خود که حاصل بیش از دو دهه فعالیت در صنایع مختلف، خصوصا صنعت دارو در سطح مدیریت فنی و طراحی و ساخت و بهینه سازی و تعمی و نگهداری فضاهای داروئی، به­ خصوص کلین روم­ های ویژه صنعت دارو و سایر صنایع مرتبط می­باشد. همچنین آشنایی کامل با فرایندها و ماشین آلات داروئی و اطلاعات کاربردی اصول GMP آمادگی هرگونه همکاری در زمینه ­های یاد شده اعلام می­دارد.

این شرکت در کارخانه بالغ بر 1400 مترمربع واقع در شهرک صنعتی پرند با داشتن تجهیزاتی همانند برش آلومینیوم (CNC)، دستگاه­های فرز، کپی فرز و سایر تجهیرات مورد نیاز، ساخت تجهیزات کلین روم می­باشد.

 

چرا اتاق تميز بهار :

01 سابقه طولانی تيم مديريت و كارشناسان در حوزه اتاق تميز 

02 اجرای پروژه های متنوع در حوزه های مختلف دارویی، غذایی، صنعتی، هوافضایی.

03 پشتیبانی و ارائه خدمات تخصصی مورد نیاز .

پیام مدیرعامل

مشتری عزیز

با درود و خیر مقدم به شما
از این که وب سایت اتاق تمیز بهار را به عنوان انتخابی جهت ارائه خدمت به صنعت خود انتخاب میکنید متشکریم

مجموعه اتاق تمیز بهار پیوسته تلاش نموده است تا با ارتقاء سطح علمی و توانایی فنی خود بتواند پیشرو در صنعت اتاق تمیز باشد و در این زمینه با عقد قراردادهای گوناگون در صنایع مختلف از جمله دارویی، غذایی، صنعتی ، هوافضایی و .... توانسته نامی نیک در صنعت اتاق تمیز از خود برجای گذارد.

انتخاب صنایع اتاق تمیز بهار به عنوان همکار جهت اجرای پروژه های شما به معنای انتخاب مشاور باتجربه، متخصصی متعهد ، مجری توانا و پشتیبانی همیشه همراه است.

با تقدیم احترام،
جابر مقدمی

چهارمين نمایشگاه ایران فارما، دارو و صنایع وابسته
2 تا 4 مهرماه 1397
مصلي تهران

اطلاعات تماس دفتر مرکزی و کارخانه

  info(@) baharcleanroom.com
  56417180-56417178-56419556
  www.baharcleanroom.com
  شهرک صنعتی پرند، میدان توسعه، بلوار گلستان شرقی، خیابان فروزان، خیابان گل آرا، بلوک D112